Teambuilding CK Vida

Pre skupiny 2024

Hľadáte ideálnu lokalitu pre aktívny oddych a zábavu? Ponúkame rozmanité programy pre všetky vekové skupiny, vrátane teambuildingov a sústredení. Zabezpečíme Vám prenájom priestorov, kompletný servis, školiace miestnosti s občerstvením a kvalitné ubytovanie. Pomôžeme Vám zorganizovať podujatie podľa vašich predstáv.

To všetko nájdete v jednom z našich piatich obľúbených zariadení pre odpočinok a rekreáciu.

icecream

Povedali o nás

Nadmieru sme boli spokojní, i keď sme sa obávali dať do tábora 6 ročné dieťa. Kvalitný animačný tím sa nám o deti postaral najlepším spôsobom. Strava a ubytovanie proste TOP, ďakujeme vám.

Sofia, Letný tábor Vida Junior 6+

Všetky moje očakávania od tohto tábora boli naplnené. Začlenila som sa do kolektívu, spoznala nových kamarátov, zažila veľa pozitívnej energie a odišla som šťastná s úsmevom na tvári a so srdcom plných krásnych spomienok.

Karin, Teenage tábor Vida Loca 13+

Môj syn navštívil už niekoľko táborov, tento bol však pre neho najlepším zážitkom. Pestrý program aj, čo sa týka YouTube, ale taktiež, aj športové aktivity či výlety. Ďakujeme animátorom, ktorí sa postarali o úžasnú atmosféru tábora.

Samuel, Letný tábor Vida YouTube

Dcérka prišla zo školy v prírode a bola nadšená, a tak sme hneď objednali tábor. Mala som strach, pretože nikdy nebola v pobytovom tábore. Cítila sa tam výborne a odniesla si veľa spomienok. Patrí vám jedno veľké ďakujeme.

Agáta, Letný tábor Viva La Vida

Syn bol už druhým rokom na tomto tábore, veľmi ocenil nové Nerf ihrisko, ktoré úplne posunulo tábor na vyššiu úroveň. Ďakujeme vám a tešíme sa opäť o rok, určite vás budeme odporúčať.

Ondrej, Letný tábor Vida Nerf

Naše očakávania boli naplnené. Opäť. Syn tento tábor navštívil už druhý rok a nevie sa už dočkať leta. Premakaný program či už tá YouTube časť alebo aj aktivity v tímoch. Kladne hodnotíme novú strižňu, ktorá rok pred tým nebola.

Peter, Letný tábor Vida YouTube

V letnom tábore Vida Loca som si našla veľa kamarátov, s ktorými sem chodíme pravidelne každý rok. Animátor sú vždy super a vytvárajú skvelú atmosféru.

Anna, Teenage tábor Vida Loca 13+

Skvelý tábor pre všetkých nadšencov aktívneho života. Pestré aktivity počas celého dňa a adrenalínová prespávačka vonku na oplotenom ihrisku. Ďakujeme skvelému a veľmi milému animačnému tímu.

Janka, Letný tábor Vida Action

Veľmi sme sa báli, čo od tohto typu tábora očakávať. Syn bol však nadmieru spokojný. Veľmi ho bavili všetky airsoftové hry v lese. Celkovo bol nadšený z vojenskej atmosféry a všetkých tých hier, ktoré sa toho týkali. Robíte to vynikajúce, ďakujeme za rok sa opäť uvidíme.

Jakub, Letný tábor Vida Army

Veľká spokojnosť. Je vidieť, že slečny animátorky majú k práci s deťmi veľmi blízko a práca ich napĺňa. Pokračujte v tom.

Marcel, Letný tábor Vida Junior 6+
newsletter

Odoberajte náš newsletter

Zaregistrujte sa a objavujte ako prví tie najlepšie letné zážitky pre vaše deti.

note logo

Top ponuka pobytov

Sledujte nás aj na Instagrame

Viac fotiek