Letný tábor Vida Loca

Letné tábory 2024

Medzi naše top tábory patrí airsoftový tábor Vida Army, teenagerský tábor Vida Loca 13+, tábor pre najmenších Vida Junior 6+, Viva La Vida s množstvom atrakcií a workshopov v najväčšom rekreačnom zariadení Tesáre a Vida Action nabitý adrenalínom a množstvom výletov. Ponuku sme obohatili o tábory Vida Art pre malých umelcov, Vida K-Pop pre fanúšikov kórejského umenia a Vida English pre tých, čo si chcú vycibriť angličtinu. To ale ani zďaleka nie je všetko.

Vaše priemerné hodnotenie produktov CK Vida 9,4 z 10.

icecream

Povedali o nás

Skvelý tábor pre všetkých nadšencov aktívneho života. Pestré aktivity počas celého dňa a adrenalínová prespávačka vonku na oplotenom ihrisku. Ďakujeme skvelému a veľmi milému animačnému tímu.

Janka, Letný tábor Vida Action

Veľká spokojnosť. Je vidieť, že slečny animátorky majú k práci s deťmi veľmi blízko a práca ich napĺňa. Pokračujte v tom.

Marcel, Letný tábor Vida Junior 6+

Naše deti sa už veľmi tešíme na tábor 2024. Bol to pre nich zatiaľ ten najlepší tábor a ďakujem vám za podporu vojenského zamestnania. Od tábora sme očakávali zábavu, disciplínu a vojenskú tematiku a presne to sa nám aj dostalo. Animátori boli veľmi kreatívni a aktívni.

Martin, Letný tábor Vida Army

Ďakujeme vám za týždeň plný zážitkov pre moje dieťa. Moje očakávania boli naplnené. Dcéra prišla spokojná. Všetky aktivity boli podľa dcérky veľmi zábavné a poriadne si ich užila. Taktiež si veľmi chválila všetky výlety, ktoré už boli v cene tábora.

Zuzka, Letný tábor Vida Bojnice

Naše očakávania boli naplnené. Opäť. Syn tento tábor navštívil už druhý rok a nevie sa už dočkať leta. Premakaný program či už tá YouTube časť alebo aj aktivity v tímoch. Kladne hodnotíme novú strižňu, ktorá rok pred tým nebola.

Peter, Letný tábor Vida YouTube

Dcérka sa do tábora tešila celý rok a naše aj jej očakávania boli naplnené. Veľmi si ho užila, i keď do tábora prišla sama, tak odchádzala s veľa novými kamarátkami. Určite sa v Bojniciach vidíme aj ďalší rok.

Amália, Letný tábor Vida Junior 6+

Moje deti navštívili už niekoľko táborov od vašej CK, teraz sa rozhodli pre tento tábor, ktorí si tiež veľmi pochvaľovali. Animačný program a animátorov deti hodnotia tisíc z desať.

Dávid, Letný tábor Vida Aqua

Všetky moje očakávania od tohto tábora boli naplnené. Začlenila som sa do kolektívu, spoznala nových kamarátov, zažila veľa pozitívnej energie a odišla som šťastná s úsmevom na tvári a so srdcom plných krásnych spomienok.

Karin, Teenage tábor Vida Loca 13+

100% spokojnosť. Program tábora bol geniálny a animátori boli neskutočne komunikatívni, zábavní a úžasní ľudia. Tešíme sa na vás CK Vida aj o rok a buďte tak super ako doteraz.

Olívia, Letný tábor Vida Bojnice

Perfektný program a Nerf súboje na Nerf ihrisku. Veľmi sme si vážili, že si syn mohol priniesť svoje Nerf zbrane, ktorú mu animátori uschovali do bezpečia mimo Nerf aktivity. Syn si tábor užil a už teraz sa teší na leto opäť s CK Vida.

Richard, Letný tábor Vida Nerf
newsletter

Odoberajte náš newsletter

Zaregistrujte sa a objavujte ako prví tie najlepšie letné zážitky pre vaše deti.

note logo

Top ponuka pobytov

Sledujte nás aj na Instagrame

Viac fotiek