Časté otázky

icecream logo

Po vyplnení prihlášky Vám príde faktúra, zmluva o zájazde a Všeobecné zmluvné podmienky, na emailovú adresu vyplnenú v prihláške. Platbu si môžete rozdeliť na jednu alebo dve splátky. Ak si platbu rozdelíte na dve splátky, prvá splátka prebehne pri objednaní tábora (splatnosť prvej faktúry je 15 dní a druhej 15 dní pred začiatkom nástupu na tábor). Platbu môžete vykonať najčastejším spôsobom: bankovým prevodom z účtu, platobnou kartou priamo pri objednaní, poštovou poukážkou, či prostredníctvom rekreačného príspevku (Poukážka Gusto, Benefit Plus, DOXX).

Áno, sme poistený proti insolventnosti v Generali poisťovni a sme členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií. Všetky naše podujatia sú nahlásené na verejnom úrade zdravotníctva - hygiene.

Výlet si môžu deti doobjednať aj priamo v tábore, avšak len v prípade, že sú ešte voľné kapacity. V prípade, že príplatkovú službu nezvolíte v objednávke, vieme Vám vystaviť dodatočnú faktúru.

Môžete si dokúpiť poistenie v cene 3,6€ na celý pobyt. Je to príplatková služba, ktorú si môžete zvoliť pri objednávke. Poistenie kryje storno tábora z dôvodu ochorenia, poškodenie veci a prípadný úraz.

Cena tábora, ktorú vidíte na stránke je finálna, avšak je možnosť aj dokúpenia príplatkových služieb, ktoré nie sú povinné, pridávate si ich na druhej strane objednávky. Na konci prihlášky vám vyjde finálna cena za tábor.

Stravovanie v letnom tábore je 5x denne (raňajky, desiata, obed, olovrant/druhá večera, večera). Pitný režim je k dispozícií počas celého dňa. V našich zariadeniach je možnosť stravovania aj pre deti so špeciálnou stravou. Je potrebné špeciálnu stravu uviesť do prehlásenia od zákonného zástupcu a potvrdenia o jeho zdravotnom stave, ktoré odovzdáte pri nástupe do letného tábora.

Áno. Faktúra, ktorú dostanete Vám bude slúžiť ako doklad pre zamestnávateľa. V prípade potreby Vám vieme vystaviť aj potvrdenie o absolvovaní letného tábora. Akceptujeme taktiež platby Benefit Plus, DOXX a Upgusto poukážkou.

Počas celého pobytu na deti dohliada skúsený tím animátorov, ktorí počas celého roka prechádzajú viacerými školeniami. Okrem animátorov sa na tábore nachádza aj kvalifikovaný zdravotník, jeho vzdelanie zodpovedá požiadavkám Nariadenia Vlády SR č.526/2007 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti o požiadavkách na zotavovacie podujatie, ktorý bude mať na starosti zdravotný stav detí a podávanie potrebných liekov.

Do tábora si deti môžu zobrať telefón, avšak len na vlastnú zodpovednosť. Na väčšine táborov zbierame telefóny a deti ich dostávajú na určitý čas, kedy môžu zavolať rodičom. V každom tábore sa nachádza aj táborový telefón, na ktorý môže rodič zavolať, najlepšie vo vyhradenom čase, ktorý bude napísaný na pokynoch k nástupu. Upozornenie: na väčšine stredísk je veľmi slabý signál.

Najneskôr dva týždne pred táborom posielame organizačné pokyny k nástupu, kde bude napísaný aj zoznam vecí, ktoré si má dieťa so sebou zobrať. Zoznam sa vie individuálne líšiť podľa typu tábora. Medzi najzákladnejšie veci, ktoré bude dieťa potrebovať patrí:

  • športové oblečenie, sveter alebo mikina, tenká vetrovka, krátke a dlhé nohavice, náhradné oblečenie, pršiplášť (nie dáždnik), pyžamo, dostatok náhradných ponožiek a spodnej bielizne, tričká (aj s dlhým rukávom), plavky, teplákové súpravy, šiltovka alebo iná čiapka proti slnku (klobúk, šatka na hlavu), športová obuv, prezuvky, pevná obuv, nepremokavá obuv (spolu aspoň 2 páry topánok), uteráky, zubná pasta a kefka, mydlo, šampón, krém na opaľovanie, vlastné hygienické potreby, hygienické vreckovky, hrebeň, batoh na výlet, fľaša na vodu na pitný režim, ochranný sprej (repelent na odpudzenie hmyzu,  príp. masť proti kliešťom), lieky na predpis, vreckové.

V pokynoch dostane všetky podrobné informácie aj to, ako sa dostať ku nám na stredisko.

Fotky z tábora budú priebežne pridávané na Facebook CK Vida už počas priebehu tábora. Okrem fotiek na FB bude možnosť si ich aj zakúpiť na USB ako príplatkovú službu, ktoré Vám bude odovzdané pri odchode z tábora.

Nedoporučujeme návštevy rodičov počas tábora, veď predsa týždeň nie je až tak dlhá doba.

  • Fotokópiu preukazu poistenca
  • Vyplniť prehlásenie zákonného zástupcu
  • Súhlas / nesúhlas s GDPR
  • V prípade Vida Loca 13+ (prehlásenie o bezpečnosti v hre paintball)
  • V prípade Vida Army tábora (prehlásenie o bezpečnosti v hre Airsoft)
  • Prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa (v roku 2024 stačí od zákonného zástupcu)

Prostredníctvom vyplnenia objednávkového formulára na našej webovej stránke, ktorý sa Vám zobrazí po kliknutí na tlačidlo rezervovať  pri danom termíne Vami vybraného letného tábora.

Našu webovú stránku denne aktualizujeme. V prípade, že na danom termíne už nie je dostupná kapacita, bude pri tábore uvedené „vypredané“.

Potvrdenie o úhrade faktúry za letný tábor si viete vytvoriť vo svojom osobnom bankovníctve (výpis z účtu). V prípade úhrady faktúry Vám príde potvrdzujúci email o prijatí platby. V prípade, že platbu neevidujeme Vám zašleme pripomienku úhrady. V prípade uplatnenia si rekreačného príspevku Vám vieme ešte dodatočne doložiť potvrdenie o účasti dieťaťa na letnom tábore, ktoré Vám bude prístupné na žiadosť pri odchode dieťaťa z tábora.

Ubytovanie kamarátov spolu na izbu zabezpečiť vieme. Avšak z kapacitných dôvodov nevieme zabezpečiť počet lôžok na izbách. Veríme, že si deti užijú ubytovanie aj viacerí na izbe a spoznajú plno nových kamarátov.

flipflops logo