Škola v prírode CK Vida

Školy v prírode 2024

Školy v prírode organizujeme prevažne v našich vlastných rekreačných strediskách - Tesáre, Prašník, Bojnice, Bartoška a Patince, ale aj v ďalších krásnych lokalitách. Máme pre vás pripravený bohatý animačný program - Viva La Vida. Zabezpečíme vám kvalifikovaného zdravotníka, dopravu aj výlet. U nás získate odmenu 100€ pre pedagógov. Od roku 2021 sme odrekreovali viac ako 13 000 spokojných detí.

Vaše priemerné hodnotenie produktov CK Vida 9,4 z 10.

icecream

Povedali o nás

Bolo splnené všetko, čo bolo uvedené na stránke. Animátori boli skvelí a deti spokojné, a to je pre všetkých to najdôležitejšie. Bola to naša prvá skúsenosť s vašou CK, ale určite nie posledná.

Viki, Letný tábor Vida YouTube

Ďakujeme vám za týždeň plný zážitkov pre moje dieťa. Moje očakávania boli naplnené. Dcéra prišla spokojná. Všetky aktivity boli podľa dcérky veľmi zábavné a poriadne si ich užila. Taktiež si veľmi chválila všetky výlety, ktoré už boli v cene tábora.

Zuzka, Letný tábor Vida Bojnice

Skvelý tábor, dcéra si ho veľmi užila. Ďakujeme skvelej organizácii tábora. Všetkého bolo dostatok a, čo bolo sľúbené na stránke, tak bolo aj splnené.

Nela, Letný tábor Vida Aqua

Naše deti sa už veľmi tešíme na tábor 2024. Bol to pre nich zatiaľ ten najlepší tábor a ďakujem vám za podporu vojenského zamestnania. Od tábora sme očakávali zábavu, disciplínu a vojenskú tematiku a presne to sa nám aj dostalo. Animátori boli veľmi kreatívni a aktívni.

Martin, Letný tábor Vida Army

Všetky moje očakávania od tohto tábora boli naplnené. Začlenila som sa do kolektívu, spoznala nových kamarátov, zažila veľa pozitívnej energie a odišla som šťastná s úsmevom na tvári a so srdcom plných krásnych spomienok.

Karin, Teenage tábor Vida Loca 13+

Syn bol už druhým rokom na tomto tábore, veľmi ocenil nové Nerf ihrisko, ktoré úplne posunulo tábor na vyššiu úroveň. Ďakujeme vám a tešíme sa opäť o rok, určite vás budeme odporúčať.

Ondrej, Letný tábor Vida Nerf

Dcérka sa do tábora tešila celý rok a naše aj jej očakávania boli naplnené. Veľmi si ho užila, i keď do tábora prišla sama, tak odchádzala s veľa novými kamarátkami. Určite sa v Bojniciach vidíme aj ďalší rok.

Amália, Letný tábor Vida Junior 6+

Chodím už tretí rok a nemenila by som. Animátori sú veľmi profesionálni a kreatívni. Teším sa opäť na leto. Nikdy prosím neprestávajte robiť, čo robíte, pretože to robíte najlepšie.

Eliška, Teenage tábor Vida Loca 13+

Tábor bol výborný. Dcérka spoznala veľa nových kamarátov. Program, ktorý animátori vytvorili pre deti bol nad naše očakávania. Obsahoval všetko či už to boli športové, kreatívne, ale aj voľnočasové aktivity. Ďakujeme vám a pozdravujeme animačný tím.

Helenka, Letný tábor Viva La Vida

Týždeň plný zábavy. Dcéra pochodila nádherné miesta v rámci všetkých výletov. Pozitívne hodnotila nie len animátorov a program, ale aj ubytovanie a stravu, na ktorú je vyberaná. Ďakujeme Vám za skvelú starostlivosť.

Terezka, Letný tábor Vida Bojnice
newsletter

Odoberajte náš newsletter

Zaregistrujte ako a získajte ako prví informácie o pobytoch a kurzoch pre vašich žiakov.

note logo

Top ponuka pobytov

Sledujte nás aj na Instagrame

Viac fotiek