Pridaj sa k nám

Túžiš spoznávať nových ľudí, nazbierať nespočetné množstvo zážitkov či skúseností, no v neposlednom rade máš pozitívny vzťah k deťom a chcel by si im odovzdať niečo viac?

Tak potom si na správnom mieste a hľadáme práve teba. V našom hľadáčiku máme animátorov, hlavných animátorov, zdravotníkov či lyžiarskych a plaveckých inštruktorov.

play

Koho práve hľadáme?

Staň sa animátorom CK Vida a spoznaj nepoznané. Zážitky, priateľstvá, cestovanie, sebarealizáciu a mnoho ďalšieho. Staň sa zdrojom energie a vzorom pre deti, ktoré ti zaručene vyčaria úsmev na tvári. Neváhaj a vyplň dotazník a staň sa aj ty súčasťou CK Vida, v ktorej si život užiješ naplno.

Každoročne hľadáme do nášho tímu aj nové posily zdravotníkov. Ak si zdravotná sestra, záchranár alebo lekár tak neváhaj a vyplň náš dotazník. Určite neoľutuješ, spoznáš partičku skvelých ľudí, užiješ si kopec zábavy, nazbieraš ďalšie skúsenosti a odnesieš si hromadu zážitkov.

Počas jarných a jesenných termínov hľadáme kvalifikovaných plaveckých inštruktorov a počas zimných mesiacov lyžiarskych inštruktorov, ktorí sa stanú súčasťou nášho Vida tímu. Ak spĺňaš podmienky, máš rád deti, rád by si zažil niečo nové, spoznal zopár nových miest a ľudí, tak klikni na prihlášku.

flipflops logo

Ako to u nás vyzerá?

play
melon
newsletter

Odoberajte náš newsletter

Zaregistrujte sa na odber noviniek a nenechajte si újsť žiadne novinky

note

Sledujte nás aj na Instagrame

Viac fotiek