Späť

Denný tábor Bratislava

Denný letný tábor v Bratislave bude prebiehať v priestoroch OA Dudová v Petržalke. K dispozícii majú deti športoviská, telocvičňu ako aj blízky areál dostihovej dráhy. Samozrejmosťou je množstvo výletov a skvelý animačný program.

Termín
Júl-August
Odporúčaný vek
6-12 rokov

219 € 189 €

O tábore

dennom tábore majú deti každý deň možnosť zažiť nové a vzrušujúce aktivity s našim animačným tímom a ešte k tomu spoznáť nových kamarátov. Pripravené sú tematické aktivity do každého počasia. Nebudú chýbať športové a kreatívne hry. Týždeň deťom spestria táborové tance.

Deti sa vybehajú, vybláznia, ale každou aktivitou aj niečo nové naučia. Samozrejme v pláne sú aj výlety na úžasné miesta. Počas týždňa deti navštívia zvieracích obyvateľov ZOO Bratislava. Okrem toho sa spoločne pustíme do nekonečnej zábavy v Laser Game, kde si deti vyskúšajú taktické schopnosti a presnosť. No a nebude chýbať ani Jump Aréna, kde sa deti vybláznia do sýtosti a zažijú naozaj poriadnu dávku zábavy.

K dispozícii máme športoviská v areáli OA Dudová v Petržalke. V prípade nepriaznivého počasia je k dispozícii telocvičňa. Výhodou je aj blízky areál dostihovej dráhy

To všetko pod dohľadom skúsených animátorov CK Vida.

Nástup detí prebieha v čase: 7:30 - 8:00

Odchod detí prebieha v čase: 16:00 - 16:30

Detaily

Lokalita

Denný letný tábor prebieha v priestoroch Obchodnej akadémie Dudova v Petržalke. Deti majú k dispozícii celý areál vrátane športovísk. V prípade nepriaznivého počasie je k dispozícii telocvičňa. Výhodou je aj dobrá dostupnosť k areálu dostihovej dráhy. 

Čo je v cene?
 • animačný program
 • strava 3 x denne a pitný režim
 • tričko CK Vida a ceny do súťaží
 • materiálne a technické zabezpečenie
 • výlet do ZOO
 • výlet do laser game arény
 • výlet do Jump arény
Príplatkové služby
 • 12.00 € - fotogaléria z tábora na USB
 • 3.60 € - cestovné poistenie Tábory STORNO ECP
Vek
6 - 12
Doprava
Individuálne
note

Dostupné termíny

 • Termín 22. 07. - 26. 07. 2024
 • Počet dní 5
219 € od 189 €
Vypredané
 • Termín 29. 07. - 02. 08. 2024
 • Počet dní 5
219 € od 189 €
Rezervovať
Termín Počet dní Cena
22. 07. - 26. 07. 2024 5
219 € od 189 €
Vypredané
29. 07. - 02. 08. 2024 5
219 € od 189 €
Rezervovať
melon
icecream

Povedali o nás

V letnom tábore Vida Loca som si našla veľa kamarátov, s ktorými sem chodíme pravidelne každý rok. Animátor sú vždy super a vytvárajú skvelú atmosféru.

Anna, Teenage tábor Vida Loca 13+

Nadmieru sme boli spokojní, i keď sme sa obávali dať do tábora 6 ročné dieťa. Kvalitný animačný tím sa nám o deti postaral najlepším spôsobom. Strava a ubytovanie proste TOP, ďakujeme vám.

Sofia, Letný tábor Vida Junior 6+

Skvelý tábor, dcéra si ho veľmi užila. Ďakujeme skvelej organizácii tábora. Všetkého bolo dostatok a, čo bolo sľúbené na stránke, tak bolo aj splnené.

Nela, Letný tábor Vida Aqua

Naše deti sa už veľmi tešíme na tábor 2024. Bol to pre nich zatiaľ ten najlepší tábor a ďakujem vám za podporu vojenského zamestnania. Od tábora sme očakávali zábavu, disciplínu a vojenskú tematiku a presne to sa nám aj dostalo. Animátori boli veľmi kreatívni a aktívni.

Martin, Letný tábor Vida Army

Odporúčanie na letný tábor Vida Nerf sme dostali od známych a boli sme nadmieru spokojní. Keď sme prišli syn bol šťastný s novými kamarátmi a veľkým množstvom zážitkov. Ďakujeme celému tímu, ktorý sa na tomto tábore podieľal.

Matiaš, Letný tábor Vida Nerf

Syn bol prvýkrát na pobytovom tábore, a teda lepšie sme si vybrať nemohli, všetci boli veľmi priateľský, našiel si veľa nových kamarátov a prežil krásne chvíle. Veľmi sa mu páčil splav.

Dominik, Letný tábor Vida Action

Chodím už tretí rok a nemenila by som. Animátori sú veľmi profesionálni a kreatívni. Teším sa opäť na leto. Nikdy prosím neprestávajte robiť, čo robíte, pretože to robíte najlepšie.

Eliška, Teenage tábor Vida Loca 13+

Bolo splnené všetko, čo bolo uvedené na stránke. Animátori boli skvelí a deti spokojné, a to je pre všetkých to najdôležitejšie. Bola to naša prvá skúsenosť s vašou CK, ale určite nie posledná.

Viki, Letný tábor Vida YouTube

Syn bol už druhým rokom na tomto tábore, veľmi ocenil nové Nerf ihrisko, ktoré úplne posunulo tábor na vyššiu úroveň. Ďakujeme vám a tešíme sa opäť o rok, určite vás budeme odporúčať.

Ondrej, Letný tábor Vida Nerf

100% spokojnosť. Program tábora bol geniálny a animátori boli neskutočne komunikatívni, zábavní a úžasní ľudia. Tešíme sa na vás CK Vida aj o rok a buďte tak super ako doteraz.

Olívia, Letný tábor Vida Bojnice

Top ponuka pobytov

newsletter

Odoberajte náš newsletter

Zaregistrujte sa a objavujte ako prví tie najlepšie letné zážitky pre vaše deti.

note logo

Sledujte nás aj na Instagrame

Viac fotiek