Späť

Letný tábor Vida Army 13+

Rekreačné zariadenie Tesáre

Vojaci pozor! Velitelia Vida Army hľadajú tých najlepších! Pridaj sa aj ty k novej akčnej jednotke Vida Army 13+ a zaži pravú vojenskú atmosféru. Okrem týždňa plného airsoftu sa môžeš tešiť na mnoho ďalších adrenalínových aktivít, ako Downtown arénu a arénu vo Vyšehradnom, archery tag a scénarovky, Army Race či QRF, ktoré ťa vtiahnu do deja skutočného vojenského výcviku.

Lokalita
Ponitrie
Termín
August
Odporúčaný vek
13-17 rokov

389 € 304 €

O tábore

Vida Army 13+ opäť na Tesároch! Stredisko s rozsiahlym areálom, multifunkčným ihriskom, veľkým bazénom s toboganom, bežeckou dráhou či volejbalovým ihriskom sa na týždeň zmení na našu výcvikovú vojenskú základňu. Ak túžiš po pravej vojenskej atmosfére, Vida Army 13+ je presne pre teba.

Čaká ťa program plný airsoftu, ktorý bude obohatený o prvky MILSIMu či rôznych scénaroviek a to až niekoľkokrát za turnus. Okrem airsoftových hier si budeš môcť vyskúšať súboje s archery tagom. Aby si si to mohol naplno užiť, naši skúsení animátori ťa naučia základy bezpečnej manipulácie so zbraňou a ukážu ti ako správne strieľať z luku, vzduchovky či airsoftovej zbrane. Spoločne si však aj poriadne zamakáme. Na Army Race sa dotkneme až dna našich síl, a preto už od začiatku tábora nebudeme zaháľať a našu kondičku budeme udržiavať pravidelnými rannými rozcvičkami či večerným cvičením.

Ako správny vojak, aj ty sa naučíš, ako sa správne orientovať v lese pomocou mapy, buzoly a rôznych prírodných znakov. A jedna noc bude naozaj špeciálna. Spoločne si totiž preveríme našu odvahu prespávačkou pod holým nebom či pri nočných službách QRF. Adrenalín taktiež nebude chýbať, navštívime totiž Downtown arénu a arénu vo Vyšehradnom, kde určite zúročíš skúsenosti získané z airsoftu a kondície. Vida Army 13+ ťa jednoducho pohltí v pravom slova zmysle a prispeje k nezabudnuteľnému letu, nielen skvelými animátormi, množstvom zábavy, zážitkov a adrenalínu, ale aj svojím očarujúcim prostredím a novými priateľstvami.

Staň sa aj ty súčasťou vojenského tábora Vida Army 13+ a zaži to najlepšie strávené leto práve s nami.

Detaily

Ubytovanie
 • 2 až 6-lôžkové izby v hlavnej budove s vlastným sociálnym zariadením
 • 4-lôžkové chatky so spoločným sociálnym zariadením
 • celková kapacita strediska je 270 lôžok, z toho 175 v hlavnej budove
Poloha

Rekreačné zariadenie Tesáre sa nachádza kúsok od mesta Topoľčany. Disponuje rozsiahlym areálom, ktorý je obklopený krásnou prírodou a lesmi. Zaraďuje sa medzi najväčšie a najlepšie vybavené strediská na detskú rekreáciu a šport na Slovensku.

Vek
13 - 17
Doprava
Individuálne
Vybavenie
 • vonkajší bazén s toboganom (od Júna)
 • multifunkčné ihrisko (futbal, basketbal, tenis, volejbal)
 • gril a ohnisko
 • dve multifunkčné spoločenské sály
 • dve učebne
 • amfiteáter
 • krytá terasa
Čo je v cene?
 • ubytovanie v chatkách a strava 5 x denne
 • zdravotník a animátori
 • tričko CK Vida a ceny do súťaží
 • materiálne a technické zabezpečenie
 • fotogaléria k stiahnutiu na internete
 • airsoft, archery tag
 • vzduchovka, workshopy
Príplatkové služby
 • 39.00 € - autobusový výlet do najväčšej airsoftovej arény na Slovenku a na laser game + obed
 • 12.00 € - fotogaléria z tábora na USB
 • 3.60 € - cestovné poistenie Tábory STORNO ECP
note

Dostupné termíny

 • Termín 10. 08. - 17. 08. 2024
 • Počet dní 8
389 € od 304 €
Rezervovať
Termín Počet dní Cena
10. 08. - 17. 08. 2024 8
389 € od 304 €
Rezervovať
melon
icecream

Povedali o nás

Odporúčanie na letný tábor Vida Nerf sme dostali od známych a boli sme nadmieru spokojní. Keď sme prišli syn bol šťastný s novými kamarátmi a veľkým množstvom zážitkov. Ďakujeme celému tímu, ktorý sa na tomto tábore podieľal.

Matiaš, Letný tábor Vida Nerf

Syn bol prvýkrát na pobytovom tábore, a teda lepšie sme si vybrať nemohli, všetci boli veľmi priateľský, našiel si veľa nových kamarátov a prežil krásne chvíle. Veľmi sa mu páčil splav.

Dominik, Letný tábor Vida Action

Dcérka sa do tábora tešila celý rok a naše aj jej očakávania boli naplnené. Veľmi si ho užila, i keď do tábora prišla sama, tak odchádzala s veľa novými kamarátkami. Určite sa v Bojniciach vidíme aj ďalší rok.

Amália, Letný tábor Vida Junior 6+

Deti boli už druhý rok a opäť si veľmi chválili aj novinky, ktoré boli súčasťou tábora. Ďakujeme za akčné aktivity a krásny týždeň.

Šimon, Letný tábor Vida Action

Moje deti navštívili už niekoľko táborov od vašej CK, teraz sa rozhodli pre tento tábor, ktorí si tiež veľmi pochvaľovali. Animačný program a animátorov deti hodnotia tisíc z desať.

Dávid, Letný tábor Vida Aqua

Chodím už tretí rok a nemenila by som. Animátori sú veľmi profesionálni a kreatívni. Teším sa opäť na leto. Nikdy prosím neprestávajte robiť, čo robíte, pretože to robíte najlepšie.

Eliška, Teenage tábor Vida Loca 13+

Veľmi sme sa báli, čo od tohto typu tábora očakávať. Syn bol však nadmieru spokojný. Veľmi ho bavili všetky airsoftové hry v lese. Celkovo bol nadšený z vojenskej atmosféry a všetkých tých hier, ktoré sa toho týkali. Robíte to vynikajúce, ďakujeme za rok sa opäť uvidíme.

Jakub, Letný tábor Vida Army

Nadmieru sme boli spokojní, i keď sme sa obávali dať do tábora 6 ročné dieťa. Kvalitný animačný tím sa nám o deti postaral najlepším spôsobom. Strava a ubytovanie proste TOP, ďakujeme vám.

Sofia, Letný tábor Vida Junior 6+

Syn si tento tábor veľmi obľúbil, bol už tretíkrát a budúci rok plánuje opäť stráviť leto na Vida Army. Nahovoril na tento tábor už viacerých spolužiakov a všetci sú spokojní.

Max, Letný tábor Vida Army

Veľká spokojnosť. Je vidieť, že slečny animátorky majú k práci s deťmi veľmi blízko a práca ich napĺňa. Pokračujte v tom.

Marcel, Letný tábor Vida Junior 6+

Top ponuka pobytov

newsletter

Odoberajte náš newsletter

Zaregistrujte sa a objavujte ako prví tie najlepšie letné zážitky pre vaše deti.

note logo

Sledujte nás aj na Instagrame

Viac fotiek