Späť

Letný tábor Vida Art

Rekreačné zariadenie Tesáre

Máš umeleckú dušu a chceš si vytvoriť nezabudnuteľné zážitky a nové kamarátstva? Tak si poď s nami užiť týždeň plný umenia, hier a sebarealizácie na umeleckom ostrove v Tesároch. Tešiť sa môžeš na dni nabité programom, hostí, výlet do ZOO s dinoparkom, umenie z každej oblasti a skvelých animátorov, ktorí sa už tešia práve na teba!

Lokalita
Ponitrie
Termín
August
Odporúčaný vek
9-15 rokov

359 € 289 €

O tábore

Letný tábor Vida Art sa prvýkrát uskutoční na čarovnom stredisku v Tesároch, ktorého súčasťou sa staneme ako kmeň umelcov. Spoločne sa presunieme späť v čase do obdobia praveku, kedy budeme na umenie využívať iba prírodné materiály ako pravekí ľudia. Starovek sa bude niesť v znamení divadla, stredovek nám otvorí dvere rôznym druhom remesiel a v novoveku či modernej dobe si vyskúšame abstraktné umenie, body art, prácu s linorytom, či hodiny moderného tanca a mnoho ďalšieho.

Počas týždňa zažiješ aj neuveriteľné dobrodružstvo v podobe bubnovej show. Každý deň sa stretneme aj s ostatnými tábormi a spoločne si zahráme táborové hry, kedy budeš môcť ukázať, aký si tímový hráč. Či už preferuješ šport, oddych alebo relax v bazéne, vždy si prídeš na svoje. Počas horúcich dní sa budeš môcť vyšantiť v bazéne s toboganom, kde nebude chýbať vodný aquagym. Milovníkov športu tu bude čakať multifunkčné ihrisko, kde si spoločne zahráme archery tag, futbal, tenis, florbal, basketbal. Vyskákať sa budeš môcť aj na skákacom hrade, trampolíne či dokonca obrovských húseniciach. A keď už budeš potrebovať oddych, môžeš si s kamarátmi zahrať playstation, pozrieť film alebo sa zabaviť pri tvorivých dielňach.

Počas týždňa sa zo strediska presunieme na výlet do najväčšej slovenskej ZOO v kúzelných Bojniciach a zavítame aj do neďalekého dinoparku. Ak to chceš všetko s nami zažiť, vyskúšať si umenie v rôznych smeroch, nabrať nové skúsenosti a zručnosti a zistiť, aké prekvapenia na teba počas týždňa čakajú, tak príď na tábor Vida Art.

Detaily

Ubytovanie
 • 2 až 6-lôžkové izby v hlavnej budove s vlastným sociálnym zariadením
 • 4-lôžkové chatky so spoločným sociálnym zariadením
 • celková kapacita strediska je 270 lôžok, z toho 175 v hlavnej budove
Poloha

Rekreačné zariadenie Tesáre sa nachádza kúsok od mesta Topoľčany. Disponuje rozsiahlym areálom, ktorý je obklopený krásnou prírodou a lesmi. Zaraďuje sa medzi najväčšie a najlepšie vybavené strediská na detskú rekreáciu a šport na Slovensku.

Vek
9 - 15
Doprava
Individuálne
Vybavenie
 • vonkajší bazén s toboganom (od Júna)
 • multifunkčné ihrisko (futbal, basketbal, tenis, volejbal)
 • gril a ohnisko
 • dve multifunkčné spoločenské sály
 • dve učebne
 • amfiteáter
 • krytá terasa
Čo je v cene?
 • ubytovanie a strava 5 x denne
 • zdravotník a animátori
 • tričko CK Vida a ceny do súťaží
 • materiálne a technické zabezpečenie
 • fotogaléria k stiahnutiu na internete
 • skákací hrad a nafukovacie atrakcie
 • playstation a archery tag
 • bubnová show
Príplatkové služby
 • 36.00 € - autobusový výlet do ZOO Bojnice a dinoparku
 • 12.00 € - fotogaléria z tábora na USB
 • 3.60 € - cestovné poistenie Tábory STORNO ECP
note

Dostupné termíny

 • Termín 03. 08. - 10. 08. 2024
 • Počet dní 8
359 € od 289 €
Rezervovať
Termín Počet dní Cena
03. 08. - 10. 08. 2024 8
359 € od 289 €
Rezervovať
melon
icecream

Povedali o nás

Dcérka prišla zo školy v prírode a bola nadšená, a tak sme hneď objednali tábor. Mala som strach, pretože nikdy nebola v pobytovom tábore. Cítila sa tam výborne a odniesla si veľa spomienok. Patrí vám jedno veľké ďakujeme.

Agáta, Letný tábor Viva La Vida

Nadmieru sme boli spokojní, i keď sme sa obávali dať do tábora 6 ročné dieťa. Kvalitný animačný tím sa nám o deti postaral najlepším spôsobom. Strava a ubytovanie proste TOP, ďakujeme vám.

Sofia, Letný tábor Vida Junior 6+

Naše deti sa už veľmi tešíme na tábor 2024. Bol to pre nich zatiaľ ten najlepší tábor a ďakujem vám za podporu vojenského zamestnania. Od tábora sme očakávali zábavu, disciplínu a vojenskú tematiku a presne to sa nám aj dostalo. Animátori boli veľmi kreatívni a aktívni.

Martin, Letný tábor Vida Army

Odporúčanie na letný tábor Vida Nerf sme dostali od známych a boli sme nadmieru spokojní. Keď sme prišli syn bol šťastný s novými kamarátmi a veľkým množstvom zážitkov. Ďakujeme celému tímu, ktorý sa na tomto tábore podieľal.

Matiaš, Letný tábor Vida Nerf

V letnom tábore Vida Loca som si našla veľa kamarátov, s ktorými sem chodíme pravidelne každý rok. Animátor sú vždy super a vytvárajú skvelú atmosféru.

Anna, Teenage tábor Vida Loca 13+

Veľmi sme sa báli, čo od tohto typu tábora očakávať. Syn bol však nadmieru spokojný. Veľmi ho bavili všetky airsoftové hry v lese. Celkovo bol nadšený z vojenskej atmosféry a všetkých tých hier, ktoré sa toho týkali. Robíte to vynikajúce, ďakujeme za rok sa opäť uvidíme.

Jakub, Letný tábor Vida Army

Môj syn navštívil už niekoľko táborov, tento bol však pre neho najlepším zážitkom. Pestrý program aj, čo sa týka YouTube, ale taktiež, aj športové aktivity či výlety. Ďakujeme animátorom, ktorí sa postarali o úžasnú atmosféru tábora.

Samuel, Letný tábor Vida YouTube

Obidve deti boli súčasťou tohto tábora a boli nadmieru spokojné. Našli si tam nových kamarátov a zažili kopec nových zážitkov. Nikdy predtým v pobytovom tábore neboli a odchádzali veľmi spokojné. Budúci rok opakujeme.

Andrej, Letný tábor Viva La Vida

Skvelý tábor, dcéra si ho veľmi užila. Ďakujeme skvelej organizácii tábora. Všetkého bolo dostatok a, čo bolo sľúbené na stránke, tak bolo aj splnené.

Nela, Letný tábor Vida Aqua

Chodíme partia už tretí rok a vždy je tábor v niečom iný a lepší. Tešíme sa už na leto 2024 a veríme, že opäť s niečím novým prídete.

Marek, Letný tábor Vida Army

Top ponuka pobytov

newsletter

Odoberajte náš newsletter

Zaregistrujte sa a objavujte ako prví tie najlepšie letné zážitky pre vaše deti.

note logo

Sledujte nás aj na Instagrame

Viac fotiek