Späť

Letný tábor Vida Bulgaria 13+

Hotel Zdravets ****

Nádherné piesočnaté pláže, horúce slnečné lúče, all inclusive a špičkový animačný program. Poď s nami do Bulharska.

Lokalita
Bulharsko
Termín
Júl
Odporúčaný vek
13-18 rokov

O tábore

V známom rekreačnom komplexe Zlaté piesky a neďaleko mesta Varna, len pár metrov od pláže sa nachádza Hotel Zdravets****. Komfortné klimatizované izby s balkónom, chutná regionálna strava a bazén priamo v areáli sú samozrejmosťou. Ubytovanie je v štvorlôžkových izbách alebo šesťlôžkových mezonetových izbách.

Piesočnatá pláž sa nachádza len 5 minút chôdze od ubytovania. Jednoducho ideálne podmienky pre prvý ročník jedinečného teenagerského tábora Vida Bulgaria 13+.

Okrem chillovania na lehátku, volejbalového turnaja a bláznivých aktivít v 24 stupňovom Čiernom mori sme si pre teba pripravili bohatý program. Nebude chýbať pravidelný aquagym, tematické párty priamo v hoteli, ale aj tradičné táborové aktivity v exotickom prevedení.

Spoločne zavítame do delfinária, ale spoznáme aj krásu Bulharského pobrežia pri plavbe loďou. Rozhoduješ sa medzi dovolenkou a táborom? Vida Bulgaria 13+ je dva v jednom. Preži nezabudnuteľné leto s Vidou v Bulharsku.

Detaily

Ubytovanie
 • 4 - 6 lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením
 • naša kapacita je 50 lôžok
Poloha

Hotel Zdravets **** sa nachádza len 500 metrov od piesočnatej pláže. Golden Sands je veľmi obľúbená dovolenková lokalita v Bulharsku neďaleko historického mesta Varna. 

Vek
13 - 18
Doprava
Autobus
Vybavenie
 • bazén
 • wifi a tv
 • balkóny na izbách
 • terasa 
 • pláž 500 metrov
Čo je v cene?
 • ubytovanie a strava all inclusive
 • zdravotník a animátori
 • tričko CK Vida a ceny do súťaží
 • materiálne a technické zabezpečenie
 • fotogaléria k stiahnutiu na internete
 • doprava
Príplatkové služby
 • 60.00 € - vstup delfinárium a plavba loďou
 • 12.00 € - fotogaléria z tábora na USB
note

Dostupné termíny

Nie sú dostupné žiadne termíny

Termín Počet dní Cena
Nie sú dostupné žiadne termíny.
melon
icecream

Povedali o nás

Ďakujeme vám za týždeň plný zážitkov pre moje dieťa. Moje očakávania boli naplnené. Dcéra prišla spokojná. Všetky aktivity boli podľa dcérky veľmi zábavné a poriadne si ich užila. Taktiež si veľmi chválila všetky výlety, ktoré už boli v cene tábora.

Zuzka, Letný tábor Vida Bojnice

Skvelý tábor, dcéra si ho veľmi užila. Ďakujeme skvelej organizácii tábora. Všetkého bolo dostatok a, čo bolo sľúbené na stránke, tak bolo aj splnené.

Nela, Letný tábor Vida Aqua

Deti boli už druhý rok a opäť si veľmi chválili aj novinky, ktoré boli súčasťou tábora. Ďakujeme za akčné aktivity a krásny týždeň.

Šimon, Letný tábor Vida Action

Obidve deti boli súčasťou tohto tábora a boli nadmieru spokojné. Našli si tam nových kamarátov a zažili kopec nových zážitkov. Nikdy predtým v pobytovom tábore neboli a odchádzali veľmi spokojné. Budúci rok opakujeme.

Andrej, Letný tábor Viva La Vida

Nadmieru sme boli spokojní, i keď sme sa obávali dať do tábora 6 ročné dieťa. Kvalitný animačný tím sa nám o deti postaral najlepším spôsobom. Strava a ubytovanie proste TOP, ďakujeme vám.

Sofia, Letný tábor Vida Junior 6+

Tábor bol výborný. Dcérka spoznala veľa nových kamarátov. Program, ktorý animátori vytvorili pre deti bol nad naše očakávania. Obsahoval všetko či už to boli športové, kreatívne, ale aj voľnočasové aktivity. Ďakujeme vám a pozdravujeme animačný tím.

Helenka, Letný tábor Viva La Vida

Chodím už tretí rok a nemenila by som. Animátori sú veľmi profesionálni a kreatívni. Teším sa opäť na leto. Nikdy prosím neprestávajte robiť, čo robíte, pretože to robíte najlepšie.

Eliška, Teenage tábor Vida Loca 13+

Veľká spokojnosť. Je vidieť, že slečny animátorky majú k práci s deťmi veľmi blízko a práca ich napĺňa. Pokračujte v tom.

Marcel, Letný tábor Vida Junior 6+

Moje deti navštívili už niekoľko táborov od vašej CK, teraz sa rozhodli pre tento tábor, ktorí si tiež veľmi pochvaľovali. Animačný program a animátorov deti hodnotia tisíc z desať.

Dávid, Letný tábor Vida Aqua

Naše očakávania boli naplnené. Opäť. Syn tento tábor navštívil už druhý rok a nevie sa už dočkať leta. Premakaný program či už tá YouTube časť alebo aj aktivity v tímoch. Kladne hodnotíme novú strižňu, ktorá rok pred tým nebola.

Peter, Letný tábor Vida YouTube

Top ponuka pobytov

newsletter

Odoberajte náš newsletter

Zaregistrujte sa a objavujte ako prví tie najlepšie letné zážitky pre vaše deti.

note logo

Sledujte nás aj na Instagrame

Viac fotiek