Späť

Letný tábor Vida English

Rekreačné zariadenie Patince

Chceš zažiť nezabudnuteľný letný zážitok a zároveň posunúť svoje jazykové schopnosti na vyššiu úroveň? V letnom tábore Vida English si každý deň vyskúšame ako sa žije v inej anglicky hovoriacej krajine, takže angličtina ti bude prúdiť v žilách pri každej aktivite a hre. Pridaj sa k nám, zdolávaj nové výzvy a pracuj na sebe samom. To všetko priamo v areáli kúpeľov Patince, ktorých súčasťou je termálny aquapark. Okrem neho si urobíme aj výlet do Tropicaria a ZOO v nádhernej Budapešti. Are you ready?

Lokalita
Podunajsko
Termín
Júl-August
Odporúčaný vek
8-15 rokov

369 € 309 €

O tábore

Pridaj sa k nám a otvor si dvere do sveta jazyka a zábavy, kde bude angličtina tvojou silnou zbraňou, nie prekážkou!

Naša horúca letná novinka Vida English bude prebiehať v slnečnom Rekreačnom zariadení Patince. Počas celého tábora budeme naše aktivity viesť v anglickom jazyku. Zažiješ neuveriteľnú cestu okolo sveta priamo z pohodlia nášho tábora. Každý deň sa totiž presunieme do inej anglicky hovoriacej krajiny, takže sa môžeš tešiť na atmosféru a hry inšpirované Anglickom, Amerikou, Kanadou či Austráliou. Priprav sa na stretnutie so známymi osobnosťami z týchto krajín, ktoré ťa zavedú na tie najfascinujúcejšie miesta.

Môžeš sa tešiť aj na filmový večer a pyžamovú párty, pri ktorej nesmie chýbať popcorn a sladké marshmallows. Tímového ducha vezmite so sebou, lebo nás spolu čaká zdolávanie nových výziev, tvorba stratégií a vzájomná motivácia, aby sme každý dosiahli tie najlepšie výsledky.

K letu nesmie chýbať ani zábava v bazénoch, tak sa priprav aj na tobogány, aquagym a kúpanie v termálnom aquaparku Patince. Horúce leto spolu prekonáme aj na stredisku s osviežujúcimi vodnými hrami. Svoju energiu si môžeš vyskákať na trampolíne alebo vybiť pri stolnom futbale s kamarátmi.

Okrem zábavných tímových a vodných aktivít či workshopov sa môžeš tešiť aj na dobrodružný výlet do Budapešti. Navštívime morský vodný svet a žralokov v Tropicariu, po ktorom sa môžeš tešiť aj na jednu z najstarších ZOO na svete s rôznymi atrakciami.

Naši špičkoví anglicky hovoriaci animátori a lektori sa postarajú o to, aby si si z tábora odniesol nezabudnuteľné zážitky a nabral odvahu rozprávať v angličtine bez obáv a strachu.

Detaily

Ubytovanie
 • 2 až 6-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením
 • celková kapacita zariadenia je 110 lôžok
Poloha

Rekreačné zariadenie Patince sa nachádza v najjužnejšej obci Patince. Nájdete ho na juhu západného Slovenska, medzi mestami Komárno a Štúrovo.

Vek
8 - 15
Doprava
Individuálne
Vybavenie
 • detské ihrisko
 • multifunkčné ihrisko
 • hojdačky
 • vonkajšia terasa s posedením
 • spoločenská miestnosť
 • termálne kúpalisko a wellness, 2 minúty od zariadenia
Čo je v cene?
 • ubytovanie a strava 5 x denne
 • zdravotník a animátori
 • tričko CK Vida a ceny do súťaží
 • materiálne a technické zabezpečenie
 • fotogaléria k stiahnutiu na internete
 • dvakrát vstup do aquaparku Patince
 • lektor angličtiny
 • tematické párty a aktivity
 • stolný futbal a trampolína
Príplatkové služby
 • 37.00 € - autobusový výlet do Tropicaria a ZOO v Budapešti
 • 12.00 € - fotogaléria z tábora na USB
 • 3.60 € - cestovné poistenie Tábory STORNO ECP
note

Dostupné termíny

 • Termín 10. 08. - 17. 08. 2024
 • Počet dní 8
369 € od 309 €
Rezervovať
Termín Počet dní Cena
10. 08. - 17. 08. 2024 8
369 € od 309 €
Rezervovať
melon
icecream

Povedali o nás

Tábor bol výborný. Dcérka spoznala veľa nových kamarátov. Program, ktorý animátori vytvorili pre deti bol nad naše očakávania. Obsahoval všetko či už to boli športové, kreatívne, ale aj voľnočasové aktivity. Ďakujeme vám a pozdravujeme animačný tím.

Helenka, Letný tábor Viva La Vida

Bolo splnené všetko, čo bolo uvedené na stránke. Animátori boli skvelí a deti spokojné, a to je pre všetkých to najdôležitejšie. Bola to naša prvá skúsenosť s vašou CK, ale určite nie posledná.

Viki, Letný tábor Vida YouTube

Veľká spokojnosť. Je vidieť, že slečny animátorky majú k práci s deťmi veľmi blízko a práca ich napĺňa. Pokračujte v tom.

Marcel, Letný tábor Vida Junior 6+

Naše očakávania boli naplnené. Opäť. Syn tento tábor navštívil už druhý rok a nevie sa už dočkať leta. Premakaný program či už tá YouTube časť alebo aj aktivity v tímoch. Kladne hodnotíme novú strižňu, ktorá rok pred tým nebola.

Peter, Letný tábor Vida YouTube

Moje deti navštívili už niekoľko táborov od vašej CK, teraz sa rozhodli pre tento tábor, ktorí si tiež veľmi pochvaľovali. Animačný program a animátorov deti hodnotia tisíc z desať.

Dávid, Letný tábor Vida Aqua

V letnom tábore Vida Loca som si našla veľa kamarátov, s ktorými sem chodíme pravidelne každý rok. Animátor sú vždy super a vytvárajú skvelú atmosféru.

Anna, Teenage tábor Vida Loca 13+

Skvelý tábor, dcéra si ho veľmi užila. Ďakujeme skvelej organizácii tábora. Všetkého bolo dostatok a, čo bolo sľúbené na stránke, tak bolo aj splnené.

Nela, Letný tábor Vida Aqua

Naše deti sa už veľmi tešíme na tábor 2024. Bol to pre nich zatiaľ ten najlepší tábor a ďakujem vám za podporu vojenského zamestnania. Od tábora sme očakávali zábavu, disciplínu a vojenskú tematiku a presne to sa nám aj dostalo. Animátori boli veľmi kreatívni a aktívni.

Martin, Letný tábor Vida Army

Perfektný program a Nerf súboje na Nerf ihrisku. Veľmi sme si vážili, že si syn mohol priniesť svoje Nerf zbrane, ktorú mu animátori uschovali do bezpečia mimo Nerf aktivity. Syn si tábor užil a už teraz sa teší na leto opäť s CK Vida.

Richard, Letný tábor Vida Nerf

Ďakujeme vám za týždeň plný zážitkov pre moje dieťa. Moje očakávania boli naplnené. Dcéra prišla spokojná. Všetky aktivity boli podľa dcérky veľmi zábavné a poriadne si ich užila. Taktiež si veľmi chválila všetky výlety, ktoré už boli v cene tábora.

Zuzka, Letný tábor Vida Bojnice

Top ponuka pobytov

newsletter

Odoberajte náš newsletter

Zaregistrujte sa a objavujte ako prví tie najlepšie letné zážitky pre vaše deti.

note logo

Sledujte nás aj na Instagrame

Viac fotiek