Späť

Letný tábor Vida K-Pop Tesáre

Rekreačné zariadenie Tesáre

Vida K-pop je tu! Tábor s originálnou a modernou tematikou s akou sa tak ľahko nestretneš. Pozývame ťa na prvý ročník, ktorý sa zaháji na Rekreačnom stredisku Tesáre. Toto čarovné miesto má obrovský areál, multifunkčné ihrisko, trampolínu, bazén s toboganom a ešte oveľa viac. Buď pripravený, pretože nás čaká program zameraný na tému “K-pop trainee week.” Tanečné lekcie vedené profesionálom, kurz základnej komunikácie v kórejskom jazyku a mnoho ďalších aktivít. Túžiš si vyskúšať týždeň ako K-pop trainee, ukázať čo v tebe je a stráviť týždeň s animátormi, ktorým je K-pop blízky presne tak ako tebe? Tak tu si na správnom mieste. Poď nám ukázať čo v tebe je a priprav sa na týždeň plný zábavy a prines nám svoju K-pop mood.

Lokalita
Ponitrie
Termín
Júl-August
Odporúčaný vek
9-15 rokov

359 € 289 €

O tábore

Na letnom tábore Vida K-pop sa tento rok stretneme na čarovnom stredisku Tesáre, kde si vytvoríme náš vlastný K-pop svet. Máme k dispozícií obrovský areál, skákací hrad, archery tag, bazén s toboganom, trampolínu, playstation, multifunkčné ihrisko, obrie hokejky či húsenice.

Môžeš sa tešiť na rôznorodý program od formovania skupiniek, vyrábania vlastného merchu a tanečné lekcie, ktoré na záver ukončíme veľkolepou K-pop show. Naučíme sa spoločne základy kórejského jazyka, nie úplne tradične pomocou učebníc, ale trošku inak, využijeme hry a piesne.

V tomto letnom tábore nebude chýbať ani „How to do kpop makeup?” či „What is K-pop clothing style?” Každá chvíľa bude nabitá programom, na ktorý nikdy nezabudneš. Dáme si večerné kino, karaoke a aj hot battle v just dance. Prevedieme ťa cez rôzne aktivity, ktorými si prechádzajú trainee počas plnenia svojich snov.

Môžeš sa taktiež tešiť na nášho profesionálneho lektora, ktorému je Kpop blízky, rozumie mu, trblieta sa v ňom a rád ťa z neho naučí niečo nové. Na tomto čarovnom mieste sa budeme stretávať aj s ostatnými účastníkmi letných táborov, stretneme tu cestovateľov aj obyvateľov čarovného ostrova a spoločne sa zabavíme a zahráme si táborové hry, ukážeme nášho K-pop ducha súťaživosti. Pripojíme sa k ním taktiež počas bubnovej show či aquagymu. Na výber budeš mať aj rôzne workshopy, kde nebudú chýbať športové či relaxačné aktivity.

Počas týždňa sa vyberieme aj na zážitkovú jazdu do rozprávkového mesta Bojnice a navštívime tam najväčšiu slovenskú ZOO a neďaleký dinopark. Ak si chceš vyskúšať aké je to byť trainee, čo všetko to obnáša a pritom zažiť nezabudnuteľný letný týždeň v krásnom prostredí, tak si vítaný a očakávaný na prvej sezóne Vida K-pop.

Detaily

Ubytovanie
 • 2 až 6-lôžkové izby v hlavnej budove s vlastným sociálnym zariadením
 • 4-lôžkové chatky so spoločným sociálnym zariadením
 • celková kapacita strediska je 270 lôžok, z toho 175 v hlavnej budove
Poloha

Rekreačné zariadenie Tesáre sa nachádza kúsok od mesta Topoľčany. Disponuje rozsiahlym areálom, ktorý je obklopený krásnou prírodou a lesmi. Zaraďuje sa medzi najväčšie a najlepšie vybavené strediská na detskú rekreáciu a šport na Slovensku.

Vek
9 - 15
Doprava
Individuálne
Vybavenie
 • vonkajší bazén s toboganom (od Júna)
 • multifunkčné ihrisko (futbal, basketbal, tenis, volejbal)
 • gril a ohnisko
 • dve multifunkčné spoločenské sály
 • dve učebne
 • amfiteáter
 • krytá terasa
Čo je v cene?
 • ubytovanie a strava 5 x denne
 • zdravotník a animátori
 • tričko CK Vida a ceny do súťaží
 • materiálne a technické zabezpečenie
 • fotogaléria k stiahnutiu na internete
 • skákací hrad, nafukovacie atrakcie
 • penová párty, bubnová show
 • playstation, archery tag
 • K-Pop lektor
Príplatkové služby
 • 36.00 € - autobusový výlet do ZOO Bojnice a dinoparku + obed
 • 12.00 € - fotogaléria z tábora na USB
 • 3.60 € - cestovné poistenie Tábory STORNO ECP
note

Dostupné termíny

 • Termín 03. 08. - 10. 08. 2024
 • Počet dní 8
359 € od 289 €
Rezervovať
 • Termín 10. 08. - 17. 08. 2024
 • Počet dní 8
359 € od 289 €
Rezervovať
Termín Počet dní Cena
03. 08. - 10. 08. 2024 8
359 € od 289 €
Rezervovať
10. 08. - 17. 08. 2024 8
359 € od 289 €
Rezervovať
melon
icecream

Povedali o nás

Môj syn navštívil už niekoľko táborov, tento bol však pre neho najlepším zážitkom. Pestrý program aj, čo sa týka YouTube, ale taktiež, aj športové aktivity či výlety. Ďakujeme animátorom, ktorí sa postarali o úžasnú atmosféru tábora.

Samuel, Letný tábor Vida YouTube

Naše deti sa už veľmi tešíme na tábor 2024. Bol to pre nich zatiaľ ten najlepší tábor a ďakujem vám za podporu vojenského zamestnania. Od tábora sme očakávali zábavu, disciplínu a vojenskú tematiku a presne to sa nám aj dostalo. Animátori boli veľmi kreatívni a aktívni.

Martin, Letný tábor Vida Army

Veľká spokojnosť. Je vidieť, že slečny animátorky majú k práci s deťmi veľmi blízko a práca ich napĺňa. Pokračujte v tom.

Marcel, Letný tábor Vida Junior 6+

Program bol zaujímavý a pre deti zábavný. Syn veľmi ocenil športové aj kreatívne aktivity. S ubytovaním a so stravou bol veľmi spokojný. Určite sa zúčastní jedného z vašich tábor aj budúci rok.

Daniel, Letný tábor Vida Aqua

Tábor bol výborný. Dcérka spoznala veľa nových kamarátov. Program, ktorý animátori vytvorili pre deti bol nad naše očakávania. Obsahoval všetko či už to boli športové, kreatívne, ale aj voľnočasové aktivity. Ďakujeme vám a pozdravujeme animačný tím.

Helenka, Letný tábor Viva La Vida

Moje deti navštívili už niekoľko táborov od vašej CK, teraz sa rozhodli pre tento tábor, ktorí si tiež veľmi pochvaľovali. Animačný program a animátorov deti hodnotia tisíc z desať.

Dávid, Letný tábor Vida Aqua

Odporúčanie na letný tábor Vida Nerf sme dostali od známych a boli sme nadmieru spokojní. Keď sme prišli syn bol šťastný s novými kamarátmi a veľkým množstvom zážitkov. Ďakujeme celému tímu, ktorý sa na tomto tábore podieľal.

Matiaš, Letný tábor Vida Nerf

Chodíme partia už tretí rok a vždy je tábor v niečom iný a lepší. Tešíme sa už na leto 2024 a veríme, že opäť s niečím novým prídete.

Marek, Letný tábor Vida Army

100% spokojnosť. Program tábora bol geniálny a animátori boli neskutočne komunikatívni, zábavní a úžasní ľudia. Tešíme sa na vás CK Vida aj o rok a buďte tak super ako doteraz.

Olívia, Letný tábor Vida Bojnice

V letnom tábore Vida Loca som si našla veľa kamarátov, s ktorými sem chodíme pravidelne každý rok. Animátor sú vždy super a vytvárajú skvelú atmosféru.

Anna, Teenage tábor Vida Loca 13+

Top ponuka pobytov

newsletter

Odoberajte náš newsletter

Zaregistrujte sa a objavujte ako prví tie najlepšie letné zážitky pre vaše deti.

note logo

Sledujte nás aj na Instagrame

Viac fotiek