Späť

Letný tábor Vida K-Pop Bojnice

Rekreačné zariadenie Bojnice

Vida K-pop je tu! Tábor s originálnou a modernou tematikou s akou sa tak ľahko nestretneš, sa posledný turnus v lete 2024 odohrá v rozprávkovom meste Bojnice. Stredisko, ktoré sa nachádza v srdci tohto mesta je moderné a vybavené rôznymi atrakciami. K dispozícií máme  detské ihrisko, ohnisko, krásny les, skákací hrad, trampolínu, playstation a priestranné miestnosti vhodné na tanec, ktorý ťa tento turnus určite neminie!  Buď pripravený, pretože nás čaká program zameraný na tému “K-pop trainee week.” Tanečné lekcie vedené profesionálom, kurz základnej komunikácie v kórejskom jazyku a mnoho ďalších aktivít. Túžiš si vyskúšať týždeň ako K-pop trainee, ukázať čo v tebe je a stráviť týždeň s animátormi, ktorým je K-pop blízky presne tak ako tebe? Tak tu si na správnom mieste. Poď nám ukázať čo v tebe je a priprav sa na týždeň plný zábavy a prines nám svoju K-pop mood.

Lokalita
Horná Nitra
Termín
Júl-August
Odporúčaný vek
9-15 rokov

O tábore

Na letnom tábore Vida K-pop sa tento rok stretneme aj na kúzelnom stredisku Bojnice, kde si vytvoríme náš vlastný K-pop svet. Máme k dispozícií areál a moderne vybavené miestnosti, detské ihrisko, terasy, ohnisko, skákací hrad, stolný futbal, trampolínu či playstation.

Môžeš sa tešiť na rôznorodý program od formovania skupiniek, vyrábania vlastného merchu a  tanečné lekcie, ktoré na záver ukončíme veľkolepou K-pop show. Naučíme sa spoločne základy kórejského jazyka, nie úplne tradične pomocou učebníc, ale trošku inak, využijeme hry a piesne.

V tomto letnom tábore nebude chýbať ani „How to do kpop makeup?” či „What is K-pop clothing style?” Každá chvíľa bude nabitá programom, na ktorý nikdy nezabudneš. Nabijeme si večerné kino, karaoke a aj hot battle v  just dance. Prevedieme ťa cez rôzne aktivity, ktorými si prechádzajú trainee počas plnenia svojich snov.

Môžeš sa taktiež tešiť na nášho profesionálneho lektora, ktorému je K-pop blízky, rozumie mu, trblieta sa v ňom a rád ťa z neho naučí niečo nové. Toto ničím nerušené prostredie doslova potrebuje vašu K-pop mood. Na výber budeš mať aj rôzne workshopy, kde nebudú chýbať športové či relaxačné aktivity. Počas týždňa sa vyberieme aj na výlet a navštívime v tomto krásnom meste aj najväčšiu slovenskú ZOO, kúpalisko a neďaleký Dinopark.

Ak si chceš vyskúšať, aké je to byť trainee, čo všetko to obnáša a pritom zažiť nezabudnuteľný letný týždeň v prostredí, ktoré je stvorené pre K-pop, tak si vítaný a očakávaný na prvej sezóne Vida K-pop.

Detaily

Ubytovanie
 • 2 až 4-lôžkové izby hotelového typu
 • 2 až 6-lôžkové izby turistického typu
 • celková kapacita zariadenia je 114 lôžok
 • celková kapacita izieb s vlastným sociálnym zariadením je 98 lôžok
Poloha

Rekreačné zariadenie Bojnice – Nad Zámkom sa nachádza priamo v srdci mesta Bojnice a je vzdialené iba 15 minút pešo od rozprávkového Bojnického zámku a Národnej ZOO Bojnice. V tesnej blízkosti sa nachádza taktiež unikátna vyhliadka – Čajka v oblakoch, na ktorú vedie chodník priamo z rekreačného zariadenia. Počas horúcich jarných a letných dní sa môžete osviežiť na známom kúpalisku Čajka alebo v kúpeľoch Bojnice.

Vek
9 - 15
Doprava
Individuálne
Vybavenie
 • vonkajšie trávnaté ihrisko
 • dve spoločenské miestnosti
 • ohnisko
 • salónik a kaviareň
 • tri terasy
 • detské ihrisko
 • detský kútik
 • kuchynka pre ubytovaných
 • amfiteáter
Čo je v cene?
 • ubytovanie a strava 5 x denne
 • zdravotník a animátori
 • tričko CK Vida a ceny do súťaži
 • materiálne a technické zabezpečenie
 • fotogaléria k stiahnutiu na internete
 • skákací hrad, stolný futbal
 • playstation, trampolína
 • K-Pop lektor
Príplatkové služby
 • 35.00 € - peší výlet do ZOO Bojnice, dinoparku a na kúpalisko
 • 12.00 € - fotogaléria z tábora na USB
 • 3.60 € - cestovné poistenie Tábory STORNO ECP
note

Dostupné termíny

 • Termín 27. 07. - 03. 08. 2024
 • Počet dní 8
354 € od 279 €
Vypredané
Termín Počet dní Cena
27. 07. - 03. 08. 2024 8
354 € od 279 €
Vypredané
melon
icecream

Povedali o nás

Týždeň plný zábavy. Dcéra pochodila nádherné miesta v rámci všetkých výletov. Pozitívne hodnotila nie len animátorov a program, ale aj ubytovanie a stravu, na ktorú je vyberaná. Ďakujeme Vám za skvelú starostlivosť.

Terezka, Letný tábor Vida Bojnice

Ďakujeme vám za týždeň plný zážitkov pre moje dieťa. Moje očakávania boli naplnené. Dcéra prišla spokojná. Všetky aktivity boli podľa dcérky veľmi zábavné a poriadne si ich užila. Taktiež si veľmi chválila všetky výlety, ktoré už boli v cene tábora.

Zuzka, Letný tábor Vida Bojnice

Syn si tento tábor veľmi obľúbil, bol už tretíkrát a budúci rok plánuje opäť stráviť leto na Vida Army. Nahovoril na tento tábor už viacerých spolužiakov a všetci sú spokojní.

Max, Letný tábor Vida Army

Chodím už tretí rok a nemenila by som. Animátori sú veľmi profesionálni a kreatívni. Teším sa opäť na leto. Nikdy prosím neprestávajte robiť, čo robíte, pretože to robíte najlepšie.

Eliška, Teenage tábor Vida Loca 13+

Dcérka prišla zo školy v prírode a bola nadšená, a tak sme hneď objednali tábor. Mala som strach, pretože nikdy nebola v pobytovom tábore. Cítila sa tam výborne a odniesla si veľa spomienok. Patrí vám jedno veľké ďakujeme.

Agáta, Letný tábor Viva La Vida

Deti boli už druhý rok a opäť si veľmi chválili aj novinky, ktoré boli súčasťou tábora. Ďakujeme za akčné aktivity a krásny týždeň.

Šimon, Letný tábor Vida Action

Program bol zaujímavý a pre deti zábavný. Syn veľmi ocenil športové aj kreatívne aktivity. S ubytovaním a so stravou bol veľmi spokojný. Určite sa zúčastní jedného z vašich tábor aj budúci rok.

Daniel, Letný tábor Vida Aqua

Veľmi sme sa báli, čo od tohto typu tábora očakávať. Syn bol však nadmieru spokojný. Veľmi ho bavili všetky airsoftové hry v lese. Celkovo bol nadšený z vojenskej atmosféry a všetkých tých hier, ktoré sa toho týkali. Robíte to vynikajúce, ďakujeme za rok sa opäť uvidíme.

Jakub, Letný tábor Vida Army

Veľká spokojnosť. Je vidieť, že slečny animátorky majú k práci s deťmi veľmi blízko a práca ich napĺňa. Pokračujte v tom.

Marcel, Letný tábor Vida Junior 6+

Perfektný program a Nerf súboje na Nerf ihrisku. Veľmi sme si vážili, že si syn mohol priniesť svoje Nerf zbrane, ktorú mu animátori uschovali do bezpečia mimo Nerf aktivity. Syn si tábor užil a už teraz sa teší na leto opäť s CK Vida.

Richard, Letný tábor Vida Nerf

Top ponuka pobytov

newsletter

Odoberajte náš newsletter

Zaregistrujte sa a objavujte ako prví tie najlepšie letné zážitky pre vaše deti.

note logo

Sledujte nás aj na Instagrame

Viac fotiek