Letný tábor Vida Loca

Letné tábory 2024

Medzi naše top tábory patrí airsoftový tábor Vida Army, teenagerský tábor Vida Loca 13+, tábor pre najmenších Vida Junior 6+, Viva La Vida s množstvom atrakcií a workshopov v najväčšom rekreačnom zariadení Tesáre a Vida Action nabitý adrenalínom a množstvom výletov. Ponuku sme obohatili o tábory Vida Art pre malých umelcov, Vida K-Pop pre fanúšikov kórejského umenia a Vida English pre tých, čo si chcú vycibriť angličtinu. To ale ani zďaleka nie je všetko.

Vaše priemerné hodnotenie produktov CK Vida 9,4 z 10.

icecream

Povedali o nás

Deti boli už druhý rok a opäť si veľmi chválili aj novinky, ktoré boli súčasťou tábora. Ďakujeme za akčné aktivity a krásny týždeň.

Šimon, Letný tábor Vida Action

Bolo splnené všetko, čo bolo uvedené na stránke. Animátori boli skvelí a deti spokojné, a to je pre všetkých to najdôležitejšie. Bola to naša prvá skúsenosť s vašou CK, ale určite nie posledná.

Viki, Letný tábor Vida YouTube

Môj syn navštívil už niekoľko táborov, tento bol však pre neho najlepším zážitkom. Pestrý program aj, čo sa týka YouTube, ale taktiež, aj športové aktivity či výlety. Ďakujeme animátorom, ktorí sa postarali o úžasnú atmosféru tábora.

Samuel, Letný tábor Vida YouTube

Syn bol už druhým rokom na tomto tábore, veľmi ocenil nové Nerf ihrisko, ktoré úplne posunulo tábor na vyššiu úroveň. Ďakujeme vám a tešíme sa opäť o rok, určite vás budeme odporúčať.

Ondrej, Letný tábor Vida Nerf

Obidve deti boli súčasťou tohto tábora a boli nadmieru spokojné. Našli si tam nových kamarátov a zažili kopec nových zážitkov. Nikdy predtým v pobytovom tábore neboli a odchádzali veľmi spokojné. Budúci rok opakujeme.

Andrej, Letný tábor Viva La Vida

V letnom tábore Vida Loca som si našla veľa kamarátov, s ktorými sem chodíme pravidelne každý rok. Animátor sú vždy super a vytvárajú skvelú atmosféru.

Anna, Teenage tábor Vida Loca 13+

Ďakujeme vám za týždeň plný zážitkov pre moje dieťa. Moje očakávania boli naplnené. Dcéra prišla spokojná. Všetky aktivity boli podľa dcérky veľmi zábavné a poriadne si ich užila. Taktiež si veľmi chválila všetky výlety, ktoré už boli v cene tábora.

Zuzka, Letný tábor Vida Bojnice

Týždeň plný zábavy. Dcéra pochodila nádherné miesta v rámci všetkých výletov. Pozitívne hodnotila nie len animátorov a program, ale aj ubytovanie a stravu, na ktorú je vyberaná. Ďakujeme Vám za skvelú starostlivosť.

Terezka, Letný tábor Vida Bojnice

Program bol zaujímavý a pre deti zábavný. Syn veľmi ocenil športové aj kreatívne aktivity. S ubytovaním a so stravou bol veľmi spokojný. Určite sa zúčastní jedného z vašich tábor aj budúci rok.

Daniel, Letný tábor Vida Aqua

Odporúčanie na letný tábor Vida Nerf sme dostali od známych a boli sme nadmieru spokojní. Keď sme prišli syn bol šťastný s novými kamarátmi a veľkým množstvom zážitkov. Ďakujeme celému tímu, ktorý sa na tomto tábore podieľal.

Matiaš, Letný tábor Vida Nerf
newsletter

Odoberajte náš newsletter

Zaregistrujte sa a objavujte ako prví tie najlepšie letné zážitky pre vaše deti.

note logo

Top ponuka pobytov

Sledujte nás aj na Instagrame

Viac fotiek